Waluty
Kontakt

Fotoeksplozja

ul. Starowiejska 31
42-290 Blachownia

Kontakt telefoniczny: 507405209
Kontakt mailowy: shop@fotoeksplozja.pl

regulamin sklepu internetowego

Jak pakujemy Wasze paczki dla bezpieczeństwa produktu?

Jak pakujemy Wasze paczki dla bezpieczeństwa produktu?

Często pytacie nas o to, w jaki sposób pakowane są Wasze zamówienia. Doskonale rozumiemy Wasze obawy, ponieważ nie wszystkie firmy dbają o takie detale. Często ostatni etap procesu realizacji zamówienia nie jest traktowany tak poważnie, jak w naszej firmie.
Szczególnie istotne jest to, aby winylowe tło fotograficzne było nawinięte na tubę.
Źle transportowana i magazynowana przesyłka, może doprowadzić do zniekształcenia produktu.
Podczas pakowania naszego towaru, dbamy o to, aby zamówione tło dotarło do Ciebie w nienaruszonym stanie. Ważne jest, by służyło ono długi czas.
W tym celu zwracamy uwagę na kilka niezbędnych elementów, zapewniających więcej bezpieczeństwa wysyłanych przez nas produktów:

 1. Solidne opakowanie: Najważniejszym krokiem w procesie pakowania paczek jest gruby karton, który zapewni ochronę przesyłce podczas transportu i zabezpieczy paczkę przed uszkodzeniem towaru.
  W tym celu używamy wytrzymałych i grubych kartonów, które są w stanie znieść obciążenia, jakie mogą pojawić się w trakcie transportu. Korzystamy także z solidnych tub tekturowych, z trwałej tektury, które zabezpieczają paczki.
  materiały do pakowania przesyłek kurierskich             tło pakowane w gruby karton

 2. Każde tło fotograficzne nawijamy na osobną tekturową tubę, tak by nie odkształcało się podczas transportu. Następnie owijamy je streczem, aby nie rozwijało się, schowane w gruby karton. Zamawiane przez nas tuby tekturowe pochodzą od sprawdzonego dostawcy i gwarantują najwyższą jakość opakowania.
  Każde tło nawijamy na osobną tubę tekturową i zabezpieczamy streczem
  zabezpieczenie tła streczem, aby się nie rozwijało w transporcie

 3. Dodatkowe zabezpieczenie: Do zapewnienia jeszcze lepszej ochrony każdą paczkę zabezpieczamy dodatkowymi elementami: folia bąbelkowa lub wypełnienie z kawałków winylu.
  Dzięki temu wypełniaczowi produkt jest zabezpieczony przed ewentualnymi uderzeniami, które mogą wystąpić podczas transportu paczki. Dbamy o takie detale w trosce o naszych klientów. Ważne jest dla nas zapewnienie bezpiecznego doręczenia zamówionego towaru.
  stosujemy wypełniacze do paczki w postaci folii bąbelkowej lub kawałków winylu

 4. Zapewnienie estetyki: Ważne jest również to, aby paczka była estetycznie zapakowana. Dbamy o to, aby opakowanie paczki było estetyczne, co pozwala na lepsze wrażenie odbiorcy już podczas odbioru. Do tego celu używamy również najdroższych i najlepszych taśm pakowych. Ładnie wyglądają na kartonie oraz spełniały swoje przeznaczenie, poprzez nie odklejanie się od paczki.

 5. Bezpośrednie adresowanie: Każda paczka jest adresowana bezpośrednio na grubym kartonie. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko, że paczka zostanie pomyłkowo dostarczona do niewłaściwego adresata. Każdy detal procesu wysyłki ma dla nas ogromne znaczenie. Eliminujemy niemalże do zera ryzyko zagubienia lub uszkodzenia przesyłki. Poważnie traktujemy ten ostatni etap naszej transakcji.

 6. Testy i weryfikacje: Przed wysyłką, każda przesyłka jest poddawana testom i weryfikacjom, aby mieć pewność, że zabiezpieczenie paczki jest odpowiednie. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko uszkodzenia paczki podczas transportu.

  Mamy nadzieję, że opis naszego procesu pakowania paczek pomógł rozwiać wątpliwości i uspokoił Państwa, że nasze przesyłki są bezpieczne i trafiają do odbiorców w nienaruszonym stanie. Zapraszamy do dzielenia się z nami swoimi spostrzeżeniami na naszym Instagramie, Facebooku lub mailowo.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl