Waluty
Kontakt

Fotoeksplozja

ul. Starowiejska 31
42-290 Blachownia

Kontakt telefoniczny: 507405209
Kontakt mailowy: shop@fotoeksplozja.pl

regulamin sklepu internetowego

5 pomysłów na wykorzystanie zdjęcia z sesji zdjęciowej 0

Świąteczna sesja zdjęciowa, jako tradycja wielu polskich rodzin 

Święta to magiczny czas, który wielu z nas chce spędzić w spokojnej i rodzinnej atmosferze. Boże Narodzenie zarówno dzieciom, jak i dorosłym, kojarzy się z ubieraniem choinki i pieczeniem pierników. Jest to okres, podczas którego wspólnie z bliskimi śpiewamy kolędy. Te tradycje świąteczne zakorzenione są wśród nas od pokoleń. Święta Bożego Narodzenia to magiczne chwile, dlatego wielu chce je uwiecznić na zdjęciach. Rodziny z tego powodu często decydują się na świąteczną sesję zdjęciową w studio. Każdy fotograf przed tym okresem, przygotowuje świąteczny wystrój. Wyposaża się wówczas w świąteczne tło fotograficzne, które są podstawą sesji w studio.

sesja świątecznabożonarodzeniowa sesja zdjęciowa z fotografem
fot. Wiktoria Komenda

Zdjęcie, jako ozdoba z bożonarodzeniowej sesji zdjęciowej 

Przed okresem Bożego Narodzenia dzieci, przy pomocy rodziców dekorują wszystkie pokoje w domu. Używają do tego świątecznych figurek, bombek, lampek, a także choinek w różnych rozmiarach. Jedną z dekoracji może być również zdjęcie świąteczne z sesji fotograficznej. Fotografia świąteczna jest zjawiskową i cenną ozdobą. Magiczne ujęcia wykonywane są przy pomocy fotografa w studio. Świąteczne tło fotograficzne, które się tam znajduje, tworzy bajeczną scenerię. W zależności od wzoru, jakie ma świąteczne tło fotograficzne, zdjęcie tworzone jest w różnych klimatach. 

Post ze świątecznym zdjęciem w mediach społecznościowych  

Zdjęcia z sesji świątecznej otrzymujemy również w wersji medialnej. Jest to duże ułatwienie dla nas, gdy efekty bożonarodzeniowej sesji zdjęciowej chcemy udostępnić w mediach społecznościowych. Forma ta jest obecnie znacznie bardziej pożądana, niż ustawienie zdjęcia w ramce w salonie. Publikując zdjęcie z sesji, zobaczy je mnóstwo osób. A co za tym idzie, będą oni mogli zaczerpnąć inspirację na sesję świąteczną. 

Efekty sesji świątecznej w albumach i fotoksiążkach

Magiczny czas uwieczniony na zdjęciach to najpiękniejsza opowieść dla młodszych i starszych pokoleń. Zdjęcia z bożonarodzeniowej sesji możemy umieszczać zarówno jako ozdobę w ramkach, jak i w albumach. W tych drugich umieszczamy szereg zdjęć, które razem tworzą piękną historię. Nowszym rozwiązaniem dla albumu, jest fotoksiążka, dedykowana na specjalną okazję. Boże Narodzenie to okres, w którym do stworzenia zdjęcia używane jest świąteczne tło fotograficzne. Pozwala ono na stworzenie efektownych fotografii, które wypełnią strony albumu. 

Zdjęcie świąteczne, jako ozdoba na choinkę

Aparat potrafi uwiecznić unikalne świąteczne momenty. Dlaczego nie wykorzystać małych zdjęć zamiast standardowych ozdób na choinkę?
Odpowiednio przygotowane fotografie mogą służyć ci w tym roku jako bombki. Jest to oszczędność pieniędzy, a także możliwość stworzenia rodzinnego klimatu podczas świąt. Choinka przyozdobiona w wizerunek bliskich osób jest rozwiązaniem, z którym wcześniej pewnie się nie spotkałaś. Może więc zagościć w twoim domu jako pierwsze. 

Wykorzystaj świąteczne tło fotograficzne, by obdarować kogoś wyjątkowym prezentem 

Boże Narodzenie bez wątpienia każdemu kojarzy się z prezentami. Ta świąteczna tradycja często okazuje się kłopotliwa dla wielu osób, bo nie mają pomysłu na podarunek. Świąteczna fotografia w ramce lub w postaci fotoksiążki okazuje się wówczas doskonałym rozwiązaniem. Ta pamiątka będzie przypominać bliskim o naszej osobie, a ponadto okaże się trafionym symbolicznym prezentem. 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl