Waluty
Kontakt

Fotoeksplozja

ul. Starowiejska 31
42-290 Blachownia

Kontakt telefoniczny: 507405209
Kontakt mailowy: shop@fotoeksplozja.pl

regulamin sklepu internetowego

Świąteczne tło fotograficzne - nowości 2022 0

Jesteś fotografem i zastanawiasz się, jakie zimowe tło wybrać do świątecznej sesji zdjęciowej? Z pewnością chcesz, aby wybrane przez ciebie świąteczne tło fotograficzne było unikalne. My przychodzimy Wam z pomocą i przedstawiamy 10 nowych wzorów, które możesz użyć podczas sesji świątecznej.

1. SW217 - tło ze świątecznymi drzwiami

SW217 to tło fotograficzne, które cechuje się prostotą i elegancją. To właśnie osoby ceniące minimalizm najchętniej wybierają to zimowe tło. Drewniane drzwi ozdobione przy pomocy girlandy, wykorzystywane są zarówno podczas sesji dla młodszych, jak i starszych. Świątecznego klimatu dodaje nie jedna choinka a dwie, ustawione po obu stronach świątecznych drzwi.

Tło fotograficzne ze świątecznymi drzwiami sw217

2. SW218 - Niebieski drzwi wejściowe oprószone śniegiem

Śnieg to element, który bez wątpienia kojarzy nam się z okresem świątecznym. Sesja zdjęciowa w obecności niebieskich drzwi i świątecznych dekoracji jest idealnym pomysłem. Całość zdjęcia dopełni kostka posypana białym śniegiem. SW218 to zimowe tło, które pozwoli na stworzenie magicznych ujęć w przyjemnych warunkach studyjnych.Tło fotograficzne ze świątecznymi drzwiami sw217

Świąteczne niebieskie drzwi i śnieg sw218

3. SW219 - białe okno z widokiem na ośnieżone choinki

SW219 to wzór tła fotograficznego, przy pomocy którego stworzysz sesję w domowych klimatach. Biała komoda i znajdujące się na niej świąteczne dekoracje idealnie komponuje się z dużym białym oknem. Całość dopełniona została kremowymi zasłonami. Oprószone śniegiem choinki pozwalają przyciągnąć upragnioną zimową aurę.

Zimowe tło z białym oknem sw219

 

4. SW220 - tło fotograficzne z białym pianinem

Święta to czas, w którym wraz z najbliższymi śpiewane są kolędy. W wielu domach podczas Bożego Narodzenia wykorzystuje się do tego pianino. Świąteczne tło do zdjęć SW220 pozwala uwiecznić rodzinne momenty. Muzyka jednoczy ludzi ze sobą, a ta o tematyce bożego narodzenia  przekazuje wśród nich piękne wartości. 

Tło do zdjeć z białym pianinem sw220

5. SW221 - tło do sesji świątecznej z choinką i kominkiem

Kominek z zimowymi dekoracjami jest symbolem ciepła, jakie przekazujemy sobie wzajemnie podczas świąt bożego narodzenia. W kategorii produktów świątecznych nie mogło zatem zabraknąć tła SW221 z dużą przyozdobioną choinką oraz kominkiem.

Świąteczne tło fotograficzne z kominkiem i choinką sw221

 

6. SW222 - bożonarodzeniowe tło z choinką i prezentami

Wśród nowości 2022 znalazło się także tło SW222, które przedstawia bogatą w ozdoby zieloną choinkę. Zostały pod nią umieszczone prezenty, którymi obdarowujemy osoby podczas świąt bożego narodzenia. Jest to symbol wdzięczności za przekazaną miłość i wartości. Zdjęcia w obecności choinki to musi have podczas sesji świątecznych.

Tło do sesji świątecznej z choinką i prezentami sw222

7. SW223 - Świąteczne tło do zdjęć ze wzorem sklepiku

Zielony, czerwony i biały to kolory, które kojarzą nam się z okresem bożego narodzenia. W tym czasie napotykamy się na nie bardzo często. SW223 to tło fotograficzne bogate właśnie w te barwy. Świąteczny sklep z dekoracjami to idealna sceneria do stworzenia zimowej sesji dziecięcej. 

Tło ze świątecznym sklepikiem sw223

8. SW224 - Świąteczne tło fotograficzne ze sklepem z prezentami

SW224 to tło fotograficzne, na którym znajduje się baśniowy sklep z prezentami. Jest to wyjątkowa grafika podczas której tworzenia zadbano o najmniejsze szczegóły. Święta to magiczny czas, więc w boże narodzenie chcemy obdarować bliskich prezentami. Jednym z pomysłów może być zdjęcie z sesji właśnie na takim tle. 

Tło świąteczne ze sklepem z prezentami sw224

9. SW225 - tło do zdjęć z małą chatką

Magiczny klimat tego tła fotograficznego powstał poprzez połączenie chatki, świątecznych dekoracji i puszystego śniegu. Będzie to zatem idealna propozycja do wykonania zdjęć zarówno w klimacie zimowym, jak i bożonarodzeniowym. SW225 to jedna z nowości 2022, która dzięki swojej prostocie pozostanie z nami na lata.

Tło ze świąteczną chatką i śniegiem sw225

10. SW226 - tło z fotelem świętego Mikołaja

SW226 różni się od tradycyjnych teł fotograficznych. By pokazać klimat bożego narodzenia, zamiast choinki został ukazany świąteczny fotel. Jest to doskonała propozycja dla twórców, którzy cenią sobie oryginalność. Poprzez dodatnie innych ozdób, można dopełnić świąteczny klimat stworzonego zdjęcia.

Świąteczne tło z fotelem świętego Mikołaja sw226

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl